Humax HD Nano Free Nasıl ?


Kısa süre içerisinde en çok tavsiye edilen hd uydu alıcısı olan Humax HD Nano Free’ye talep her geçen gün artıyor. 2019’in en iyi uydu alıcısı iddiasını hem müşteri yorumları hem de cihaz özellikleriyle ispat ediyor. Humax’ın gelişmiş teknolojisi ve profesyonel mühendisleriyle üretilen bu cihaz tam bir teknoloji harikası. Digital TV Teknolojilerinde uzmanlaşan 4K, HD Uydu Alıcılarında son nesil teknolojilere sahip HUMAX yenilikçi ürünleriyle dijital uydu pazarında lider olarak Türkiye sektörüne ışık tutuyor.

Neden Humax HD Nano Free ?

En çok tavsiye edilen hd mini uydu alıcısı olmayı başaran HD Nano Free’yi diğer cihazlardan ayıran güçlü özellikleri:

- Modern Tasarım

Mini hd uydu alıcısı olan ürünün küçük ve şık bir dizaynı var. Kumanda alıcı gözü cihazın içinde olup diğer kabloyla uzanan ve TV’ye yapıştırılan kumanda gözlerinden çok daha estetik bir duruşu bulunmaktadır. Yer kaplamayan karizmatik hatlarıyla televizyonunuzun hemen önüne koyabilirsiniz.

- Yüksek Görüntü Kalitesi

Son teknoloji yazılımla üretilen HD Nano Free uydudan aldığı yayınları en yüksek kalitede aktarabilmektedir. FULL HD görüntü kalitesine sahip olan bu cihazla televizyonu keyifle izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinde TV arkası cihazların, emsali mini uydu alıcıların kat kat üstünde SD ve HD yüksek görüntü sağlar.

- Uzun Ömürlü

Humax’ın üretim kalitesi farkını bu ürünle de ortaya koyuyor. Uydu Alıcısı sektöründe aksamadan uzun yıllar çalışan ve en az arıza çıkan cihazları üreten Humax, bu cihazda da aynı garantiyi müşterilerine sunuyor.

- Isınma Problemi Yok

Birçok uydu alıcısı uzun süreli çalıştığında ısınmaya başlar. Bu ısınma cihazın tam performanslı çalışmasını engeller. Hatta bazı ürünlerde ısınmadan kaynaklı zamanla cihazın iç aksanları zarar görür ve çalışmaz hale gelir. Humax HD Nano Free’nin hızlı işlemcisi ve kaliteli çip setiyle böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Isınma sorunu olmayan bu cihazı senelerce kullanabilirsiniz.

Bu özelliklerinin yanı sıra kolay kurulumu, otomatik güncelleme, düşük enerji tüketimi, favori kanal listesi oluşturma özellikleriyle parasının hakkını tam anlamıyla veriyor. 2018’in en iyi fiyat/performans uydu alıcısı olan HD NanoFree’yi incelemek için tıklayınız.