Humax IP Kamera Akıllı Güvenlik Sistemi

Humax HD Nano Free

İşyerinizi/Evinizi canlı olarak istediğiniz yerden izleyin. Evcil Hayvan Takibi, Bebek/Bakıcı Takibi ve çevre güvenliğinizi sağlayan Akıllı Güvenlik Sistemi!

Gece görüşlü Humax IP Kamera 1280x720p Full HD Görüntü Kalitesiyle Canlı olarak Yayında! Hareket Sensörü ve Alarm özelliğiyle 7/24 Takipte Kalın!

 

Özellikleri

Hareket Sensörü ve Alarm

Siz evde/işyerinizde olmadığınızda telefonunuzdan veya bilgisayarınızdanevinizdeki durumu canlı olarak takip edebilirsiniz. Kapı ve pencerelerin açık olup olmadığını kontrol edebilir, evinizi/işyerinizi 7/24 gözlemleyebilirsiniz.

Ayrıca olağandışı veya tehlikeli bir durumda Humax Akıllı IP kamera alarmı devreye girer ve size bildirim verir. Anında telefonunuzdan kameranıza bağlanıp kontrol edebilirsiniz.Geniş Görüş Açısı

355° Yatay, 120° Dikey Görüntüleme ve Odak Değiştirebilme İmkanı

Wi-Fi, Ethernet ve Diğer Bağlantılar

Audio, Ethernet, SD Card girişleri ve Wi-Fi seçenekleri bulunmaktadır.İki Yönlü Uzaktan Diyalog Özelliği

IOS ve Android Akıllı Telefon ve Tabletlerle uyumludur. Telefon ve bilgisayarınızdan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Humax Akıllı IP kamera’yı dilerseniz canlı kamera gibi kullanabilir ailenizin, sevdiklerinizin mutlu anlarını yakalayabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Ses algılama ve mikrofon olmak üzere çift taraflı ses desteği sağlamaktadır.


Gece Modu

10 Metreye kadar algılayabilen 10 adet IR Led Işıklı Sensörile geceleri de kaliteli görüntü sağlamaktadır.

Hafıza Desteği Micro SD Card

64 GB’a kadar Micro SD Kart Desteğiyle aile videolarınızı kaydedebilir, çektiğiniz videoları dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlük

1280x720p çözünürlükte gerçek yüksek kaliteli HD Görüntüler