Uzun vadeli ortaklıklar ve paylaşılan başarı

Dünün eşinin yarının düşmanı olabileceği bir iş dünyasında, kötü bir ortaklık huzursuz bir iş ilişkisine sebep olabilir. Fakat HUMAX, çözüm ortaklığını kısa vadeli kar olarak görmemektedir. “Ortaklık” sözcüğünün asıl amacına sıkıca güvenen HUMAX, her iki tarafında ortak ve uzun vadeli hedefi paylaştığı bir ortaklığa değer verir. Ayrıca, HUMAX ile global ortaklar arasında söylenmeyen bir vaat de bulunmaktadır; digital teknolojinin sürekli gelişmesi sayesinde, tüm dünyadaki insanların hayatlarında daha fazla keyif ve rahatlık vereceğiz. Bu, HUMAX'ın tutmak istediği çok önemli bir vaat.


PARTNERLER


DVB

Dijital Video Yayını Projesi (DVB), dijital televizyon yayıncılığı için açık teknik standartlar tasarlamakla görevli 35'ten fazla ülkede, 200'ün üzerinde üretici, şebeke operatörü, yazılım geliştiricisi bulunduran endüstri liderliğindeki bir şirkettir.


CABLELABS

CableLabs, yenilikçi teknolojilere dayalı yeni iş olanakları yaratmak için kablolu televizyon operatörleriyle yerel olarak çalışan,kar amacı gütmeyen bir geliştirme laboratuvarıdır. Teknik başarılarımız; kablo operatörlerinin tüketicilere ve işletmelere sunmak için geniş bantlarını, dijital seslerini ve etkileşimli video servislerini temelde geliştirmelerini sağladı.


RVU

RVU Birliği, ev ağına bağlı televizyon eğlencesi için Uzak Kullanıcı Arayüzü (RUI) teknolojisini geliştirmektedir. RVU, RUI teknolojisini uygulayan cihazlar arasında birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla içerik servis sağlayıcılığı yapmaktadır.


FreeView

Freeview, beş hissedarı olan BBC, BSkyB, Kanal 4, ITV ve Arqiva'nın sahibi olduğu ve işlettiği bir şirket olan DTV Services Ltd tarafından yönetilmektedir. Ekim 2002'de piyasaya çıkan Freeview servisi, hava yoluyla dijital TV kanalları, radyo istasyonları ve etkileşimli hizmetler sunmaktadır.


Freesat

İngiltere'de herkesin ücretsiz en iyi dijital TV’ye sahip olmasını sağlamak için kurulmuştur. Freesattakımı küçük bir gruptan oluşmaktadır. HUMAX, ITV ve BBC'nin ortaklaşa sahip olduğuFreesat, Mayıs 2008'de piyasaya sürülmüştür. İnsanların TV tutkunuzu paylaşmak ve herkesin ücretsiz dijital TV'nin yanı sıra bedava HD programlarının, hiçbir sözleşme ve abonelik olmaksızın, TV izlemekten zevk alabileceği bir çalışmayı hedeflemektedir.


DeutsheTv Platform

Dijital medya işinin tanıtımı ve geliştirilmesi için kurulan kar amacı gütmeyen bir dernektir. Alman Eyaletlerinin kamu hizmeti ve özel yayıncılar, şebeke operatörleri ve cihaz üreticileri, üniversiteler ve araştırma enstitüleri, federal bakanlıklar, hükümetler ve medya yetkilileri ile dijital televizyon sektöründe faaliyet gösteren diğer kurum ve kuruluşları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.


Diğer Partnerler:


DIGITAL TV GROUP, Tru2way, Seachange, Alticast, Nagravision, Open TV, MHP, Conax, ViaccessOrca, Irdeto, CISCO Technology, Verimatrix, OPERA, SoftAtHome, MS Playready, Wyplay